SheLikes poleca koncert Cochise

 

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście nic na najbliższy niedzielny wieczór polecam wybrać się do „Sceny pod Minogą” na koncert Cochise i Eleanor Gray!!!

Godzina 19.00!!! 9 luty 2014 Poznań

Cochise to zespół grający muzykę będącą oryginalnym połączeniem rocka, metalu i grunge’u. Grupa powstała w 2004 roku, ale aktywną działalność koncertową i studyjną rozpoczęła cztery lata temu, wydając debiutancki album „Still Alive”. Od tego czasu zespół zagrał kilkadziesiąt świetnie przyjętych klubowych i plenerowych koncertów w całym kraju oraz nagrał dwie kolejne płyty, którymi zainteresowały się wytwórnie Mystic i Metal Mind. Premiera najnowszego krążka „118” będzie miała miejsce 10 lutego 2014, w związku, z czym zespół zagra serię koncertów promujących to wydawnictwo.

Skład:
Paweł Małaszyński – vocal
Wojtek Napora – guitar
Radek Jasiński – bass guitar
Czarek Mielko – drums

Dyskografia:

“118” (Metal Mind Productions, 2014);
“Back to Beginning” (Mystic Production, 2012);
“Still Alive” (Cochiserock, 2010);
“The Dark Side Of The Blues – A Tribute to Danzig”, Danzig cover “Lick the Blood Off My Hands” (Black Fox Records, 2010);
“9” (demo, 2005)

Oficjalna strona: www.cochise.pl

Facebook: www.facebook.com/pages/Cochise/152191101488697

SUPPORT: ELEANOR GRAY

Eleanor Gray pochodzi z Poznania, swój początek datuje na styczeń 2011r. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: „Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego, co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, dążymy do tego, aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl.”
W obecnym składzie Eleanor Gray gra od listopada 2012r. Wzajemna przyjaźń muzyków oraz podobne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole. Mimo różnych inspiracji muzycznych każdego z nich, razem tworzą monolit, a obrany cel, jakim jest stałe miejsce na rynkach muzycznych napędza i motywuje do ciężkiej pracy. Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie na koncertach daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków. Koncerty m.in. z happysad, Muchami czy My Riot potwierdziły, że ich muzyka i oni sami, jako zespół są gotowi do wydania pierwszego długogrającego albumu, który to chłopaki z E.G. nagrali w studiu RecPublica w Lubrzy. Planowo płyta ma pojawić się w pierwszym kwartale 2014r.

„Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120%, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, wydalibyśmy na granie ostatnią złotówkę”.

Eleanor Gray to:

Alan Garstecki-voc
Jacek Idźkowski-guit
Marcin Łatko-bass
Jarek Majer-guit
Daniel Maliszewski-drums

Facebook: https://www.facebook.com/EleanorGrayPoznan?fref=ts

DATA: 09.02
MIEJSCE: SCENA POD MINOGĄ Nowowiejskiego 8
GODZINA: 19.00
BILETY: 20/25zł

 

Widzimy się na koncercie!!! 😀

 

(wykorzystane zdjęcia są własnością zespołów)

 

Be first to comment