Training Camp VIII „Back to Fenix”

Training Camp VIII „Back to Fenix”

 

15 lutego 2014 godzina 11-00

VIII edycja unikalnych warsztatów treningowych, która będzie przeprowadzona w poznańskim klubie Fenix, w miejscu, w którym wszystko zaczęło się i trwać będzie nadal.
Tym razem wchodzimy w nowy wymiar treningu, poznacie coś zupełnie innego, totalna stymulacja waszych mięśni do wysiłku, wzrostu, pobudzenia redukcji tkanki tłuszczowej i ogólnej poprawy formy  i zdrowia.

Warsztaty swoją obecnością uświetnią goście specjalni – zawodnicy kulturystyki i zawodniczki fitness bikini. Dzięki nam i naszym „vip’om” macie szansę na inną niż wszystkie dawkę treningu, zmęczenia, satysfakcji oraz potężnej dawki wiedzy.

Jak zwykle otrzymacie smaczny posiłek po treningowy od zaprzyjaźnionej restauracji fitfood, pełną i bardziej rozbudowaną niż do tej pory suplementację około treningową ufundowaną przez firmę Fitmax, unikalne koszulki naszego autorstwa, możliwość udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie karnet na miesiąc bez ograniczeń oraz koszulka treningowa firmy Under Armour ufundowana od firmy Senseishop z Poznania, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, certyfikaty ukończenia naszych elitarnych warsztatów, super zdjęcia w pełnej rozdzielczości dla każdego oraz dodatkowa niespodzianka…

Oddzielnie przeprowadzone zostaną indywidualne konsultacje dla zawodników i debiutantów startujących w sezonie wiosennym 2014, z różnych kategorii, kulturystyka, kulturystyka klasyczna, fitness bikini, fitness sylwetkowe, męska sylwetka. Odbędzie się nauka pozowania, prezentacji sylwetki, objaśnianie istotnych szczegółów dotyczących ostatniego okresu przygotowań.

Poza tym jak zwykle będzie super atmosfera niespotykana nigdzie indziej, kto już był ten wie i może potwierdzić 🙂

Zapraszamy już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Uwaga zainteresowani – mamy ograniczoną ilość miejsc, tak, więc decyduje kolejność zgłoszeń, zapisujcie się w wydarzeniu, następnie prosimy o przelew zaliczki 50zł w celu potwierdzenia obecności lub należy wpłacić ją w kasie w klubie.

Wszystko to ma na celu Wasz komfort i sprawność w organizacji całej imprezy.

PKO BP
Norbert Tymczak
47 1020 4027 0000 1102 0810 4855

w tytule: Imię Nazwisko i podpis „Camp VIII”

dziękujemy! Norbert „Fenix” Tymczak i Marek”Oley”Olejniczak

Be first to comment